piątek, 25 lipca 2014

❀Common White Girl TAG❀


Cześć! Na pierwszy ogień rzucam właśnie tag, uważam że jest to idealny sposób na to abyście dowiedzieli się trochę o mnie :) Bardzo go lubię, i często oglądam go na yt lub czytam na waszych blogach, więc również go zrobię. Mam nadzieję że Wam się spodoba i zapraszam do czytania!



1. Jaki jest Twój ulubiony napój ze starbucks'a? 


Niestety, nie posiadam nigdzie w pobliżu  starbucks'a :<, więc nie bywam tam często.. Moje wizyty tam jak sądzę można by policzyć spokojnie na palcach jednej dłoni, ale dotychczas najbardziej smakowało mi karmelowe frappuccino :3


2. Ile czasu zajmuje Ci przygotowanie się rano?

Trudne pytanie(hahaha), rano jestem bardzo zaspana, a moje ruchy można porównać spokojnie do muchy zatopionej w smole.. Lubię robić wszystko powoli, spokojnie i bez spiny, dlatego też ogarnięcie się zajmuje mi od godziny do nawet półtora(w weekend).. 


3. Ile selfies dziennie robisz?

Szczerze mówiąc, to różnie z nimi bywa. Są dni kiedy robię ich po 20, ale są też dni kiedy nie robię ich wcale.

4. Ile masz obserwatorów i zdjęć na instagramie? 

A więc na chwilę obecną, mam 115 obserwujących i 63 zdjęcia :>

5. Czy używasz takich zwrotów, jak lol czy omg?



Zdarza się, jednak kiedy padają te w/w zwroty to zazwyczaj gdy wygłupiam się z moimi przyjaciółkami, lub gdy kogoś "małpuje" ;)

6. Czy nosisz ubrania więcej niż jeden raz?

Jeśli chodzi o to że np.kupuję bluzkę-->zakładam jeden raz-->wyrzucam, to odpowiedź brzmi nie... Powiedzmy sobie szczerze jaki przeciętny człowiek tak robi? Żaden! Musiałabym być albo cholernie bogata albo prawdopodobnie chora!

7. Czy jesteś rasistką?

Nie, nie jestem. Uważam że mimo to że ludzie różnią się pod różnymi względami, to wszyscy jesteśmy tacy sami i nie powinniśmy kogoś oceniać na podstawie koloru skóry,religii czy pochodzenia. Na zdrowy rozum, pomyślcie: Czy kolor skóry może uczynić kogoś gorszym? Nie sądzę..


8. Ile masz postów na twitterze? 

Nie posiadam twitter'a.


9. Instagram, twitter czy tumblr?

Twitter wyeliminowany, więc zostaje instagram i tumbrl. Wybór jest ciężki, chyba nie mogłabym nie mieć żadnego z nich, ale chyba najbardziej kręci mnie tumbrl.


10. Na co poświęcasz najwięcej czasu?

Nie mogę wybrać, jednej czynności która była by tą top "pożeraczką" czasu, ale jeśli mogłabym wytypować 4 czynności to byłyby to:

☛sen
☛korzystanie z komputera 
☛czytanie książek
☛wypady ze znajomymi lub do rodziny


11. Kim są Twoi ulubieni youtube'rzy?

★banshee
★lucyandlucy1
Azjatycki cukier
★Berry
★ssarusska
★Jamie's world

12. Jak często malujesz paznokcie?

Zazwyczaj moje paznokcie są pokryte tylko odżywką, czasami maluje na jakiś kolor i jest to zazwyczaj miętowy :)

13. Czy jesteś zakupoholiczką? 

Jak większość dziewczyn uwielbiam robić zakupy, ale nie jest to jakaś obsesja, staram się rozsądnie wydawać pieniądze.


14. Ile razy oglądałaś film Wredne dziewczyny?


Ten film oglądałam z pewnością minimum 10 razy! :D Jest to absolutnie jeden z najlepszych filmów na wieczór z przyjaciółkami i popcornem.

15. Czy masz dużo ubrań? 

Nie mam ich zbyt wiele, ale nie mam też ich mało, średnia ilość.

16. Czy robisz zdjęcia jedzenia zanim je zjesz?

Niezbyt często, aczkolwiek zdarza mi się np.kiedy to co jem/pije wygląda na prawdę bardzo dobrze lub ma ładne opakowanie.

17. Czy malujesz się codziennie?

W większość dni tak, ale bywają dni kiedy wiem że nigdzie nie będę wychodzić i wtedy nie robię makijażu.
Staram się także używać kosmetyków rozsądnie i z umiarem.

18. Jakie są Twoje oceny w szkole?

Myślę, że dobre. W tym roku ukończyłam gimnazjum z paskiem więc jestem zadowolona z moich ocen ;)


19. Jak stylizujesz swoje włosy?
Myję, nakładam odżywkę, olejek arganowy na końcówki, z kosmetyków to chyba byłoby tyle. 
Schną zazwyczaj naturalnie, ale zdarza mi się je suszyć, a także prostować.


20. Czy zawsze wyglądasz wyjściowo?

Zdecydowanie NIE! Rano zawsze wyglądam okropnie, potargane włosy,napuchnięte oczy i ogólnie strasznie..
 

Mam nadzieję że tag się podobał, dajcie mi znać czy Wy macie już go na swoich blogach, z chęcią poczytam wasze odpowiedzi :) Zachęcam do zostawiania adresów swoich blogów, z pewnością Was odwiedzę 


Do następnego, buziaki xxx


11 komentarzy:

  1. blog zapowiada się ciekawie :)) ja również zaczynam swoją karierę w świecie blogerów i blogerek ciekawy post pozdrawiam :))
    wpadnij do mnie :)) faszynerka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się ciekawie, czekam na nowe posty <3
    Ja lubię robić zdjęcia jedzeniu :)

    agatinna.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapowiada się fajny blog !

    http://alabastrowaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. z niecierpliwością czekam na kolejne posty :)


    http://a-little-about-fashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. A ja jestem uzalezniona od Starbucksa :).

    OdpowiedzUsuń
  6. Zapowiada się ciekawy blog :)
    Obserwujemy? Zaobserwuj i poinformuj o tym u mnie, a na 100% się odwdzięczę :) http://fashionnmix.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Śmieszy mnie to, że ludzie zawsz odpowiadają że nie wyglądają wyjściowo. A przecież zdecydowana większość osób spokojnie mogłaby rano wyjść do sklepu nawet bez zaczesania włosów czy bez makijażu i nikogo by nie przeraziła swoim wyglądem...


    www.itisrosee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ależ spokojnie, do sklepu rano po bułki mogę tak wyglądając spokojnie skoczyć ;) Ale wiadomo, na imprezę czy spotkanie raczej bym tak nie poszła.
      A jeżeli chodzi o hasło "wyjściowo" to z takimi formami wychodnego mi się to kojarzyło ;d

      Usuń
  8. lubie tego typu posty, bardzo fajnie sie czyta .. obserwujemy ? http://livka-livs.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. Mój ulubiony TAG :)

    Zapraszam na nowy post : http://mikijiu.blogspot.com/ .

    OdpowiedzUsuń