1. Jaki jest Twój ulubiony napój ze starbucks'a?
Niestety, nie posiadam nigdzie w pobliżu starbucks'a :<, więc nie bywam tam często.. Moje wizyty tam jak sądzę można by policzyć spokojnie na palcach jednej dłoni, ale dotychczas najbardziej smakowało mi karmelowe frappuccino :3
2. Ile czasu zajmuje Ci przygotowanie się rano?
Trudne pytanie(hahaha), rano jestem bardzo zaspana, a moje ruchy można porównać spokojnie do muchy zatopionej w smole.. Lubię robić wszystko powoli, spokojnie i bez spiny, dlatego też ogarnięcie się zajmuje mi od godziny do nawet półtora(w weekend)..
3. Ile selfies dziennie robisz?
Szczerze mówiąc, to różnie z nimi bywa. Są dni kiedy robię ich po 20, ale są też dni kiedy nie robię ich wcale.
4. Ile masz obserwatorów i zdjęć na instagramie?
A więc na chwilę obecną, mam 115 obserwujących i 63 zdjęcia :>
5. Czy używasz takich zwrotów, jak lol czy omg?
Zdarza się, jednak kiedy padają te w/w zwroty to zazwyczaj gdy wygłupiam się z moimi przyjaciółkami, lub gdy kogoś "małpuje" ;)
6. Czy nosisz ubrania więcej niż jeden raz?
Jeśli chodzi o to że np.kupuję bluzkę-->zakładam jeden raz-->wyrzucam, to odpowiedź brzmi nie... Powiedzmy sobie szczerze jaki przeciętny człowiek tak robi? Żaden! Musiałabym być albo cholernie bogata albo prawdopodobnie chora!
7. Czy jesteś rasistką?
Nie, nie jestem. Uważam że mimo to że ludzie różnią się pod różnymi względami, to wszyscy jesteśmy tacy sami i nie powinniśmy kogoś oceniać na podstawie koloru skóry,religii czy pochodzenia. Na zdrowy rozum, pomyślcie: Czy kolor skóry może uczynić kogoś gorszym? Nie sądzę..
8. Ile masz postów na twitterze?
Nie posiadam twitter'a.
9. Instagram, twitter czy tumblr?
Twitter wyeliminowany, więc zostaje instagram i tumbrl. Wybór jest ciężki, chyba nie mogłabym nie mieć żadnego z nich, ale chyba najbardziej kręci mnie tumbrl.
10. Na co poświęcasz najwięcej czasu?
Nie mogę wybrać, jednej czynności która była by tą top "pożeraczką" czasu, ale jeśli mogłabym wytypować 4 czynności to byłyby to:
☛sen
☛korzystanie z komputera
☛czytanie książek
☛wypady ze znajomymi lub do rodziny
11. Kim są Twoi ulubieni youtube'rzy?
★banshee
★lucyandlucy1
★Azjatycki cukier
★Berry
★ssarusska
★Jamie's world
12. Jak często malujesz paznokcie?
Zazwyczaj moje paznokcie są pokryte tylko odżywką, czasami maluje na jakiś kolor i jest to zazwyczaj miętowy :)
13. Czy jesteś zakupoholiczką?
Jak większość dziewczyn uwielbiam robić zakupy, ale nie jest to jakaś obsesja, staram się rozsądnie wydawać pieniądze.
14. Ile razy oglądałaś film Wredne dziewczyny?
Ten film oglądałam z pewnością minimum 10 razy! :D Jest to absolutnie jeden z najlepszych filmów na wieczór z przyjaciółkami i popcornem.
15. Czy masz dużo ubrań?
Nie mam ich zbyt wiele, ale nie mam też ich mało, średnia ilość.
16. Czy robisz zdjęcia jedzenia zanim je zjesz?
Niezbyt często, aczkolwiek zdarza mi się np.kiedy to co jem/pije wygląda na prawdę bardzo dobrze lub ma ładne opakowanie.
17. Czy malujesz się codziennie?
W większość dni tak, ale bywają dni kiedy wiem że nigdzie nie będę wychodzić i wtedy nie robię makijażu.
Staram się także używać kosmetyków rozsądnie i z umiarem.
18. Jakie są Twoje oceny w szkole?
Myślę, że dobre. W tym roku ukończyłam gimnazjum z paskiem więc jestem zadowolona z moich ocen ;)
19. Jak stylizujesz swoje włosy?
Myję, nakładam odżywkę, olejek arganowy na końcówki, z kosmetyków to chyba byłoby tyle.
Schną zazwyczaj naturalnie, ale zdarza mi się je suszyć, a także prostować.
20. Czy zawsze wyglądasz wyjściowo?
Zdecydowanie NIE! Rano zawsze wyglądam okropnie, potargane włosy,napuchnięte oczy i ogólnie strasznie..
Mam nadzieję że tag się podobał, dajcie mi znać czy Wy macie już go na swoich blogach, z chęcią poczytam wasze odpowiedzi :) Zachęcam do zostawiania adresów swoich blogów, z pewnością Was odwiedzę ♥
Do następnego, buziaki xxx






